Електроенергія

ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

ТОВ «ГАЗПРОМСЕРВІС»  здійснює господарську діяльність з постачання електричної енергії споживачу на підставі відповідної ліцензії, затвердженої Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №_______ від ___.___._______р. Сертифіковані спеціалісти нашого підприємства успішно працюють на енергетичному ринку більше 17 років. Підприємство надає всі види послуг в сфері енергетики: 
– постачання електроенергії споживачу;
– проведення енергетичного аудиту з економічним обґрунтуванням супроводом
програми енергозбереження;
– розробка питомих норм споживання енергетичних ресурсів;
– складання та затвердження у відповідних органах енергетичного паспорту;
– впровадження енергоменеджменту та інші.
Пропонуємо Вам розглянути питання про перехід до ТОВ «ГАЗПРОМСЕРВІС» на постачання електроенергії. 
Перевагами роботи з нашою компанією є:
1. Роздрібна ціна за 1 кВт·год електричної енергії нижче тарифу
енергопередавальних компанії, які працюють на закріпленій території, та формується в залежності від графіка роботи, оптимізувати який допоможуть Вам аналітики нашого підприємства.
2. Всі документи, повязані з постачанням електроенергії оформляються фахівцями нашого підприємства.
3. Надання консультаційних послуг з питань споживання, обліку електроенергії та енергоменеджменту.
4. Оплата за замовлений обсяг електроенергії здійснюється поетапно за погодженням Сторін. Для визначення економічної доцільності переходу Вашого підприємства на адресну поставку до ТОВ «ГАЗПРОМСЕРВІС», просимо Вас надати нам дані про споживання електроенергії Вашим підприємством з погодинним періодом інтеграції (кВт ∙ год). Діючий договір Вашого підприємства з енергопостачальною компанією, що діє на закріпленій території, призупиняється в частині поставки активної електроенергії та розрахунків за неї.

 З повагою,
Генеральний директор В.М. Паньківський


ТОВ «ГАЗПРОМСЕРВІС» – провідна компанія газового ринку України та ринку електроенергії, що має довготривалі контракти з видобувними підприємствами України.
Протягом тривалого періоду наша компанія забезпечує безперебійне постачання природного газу значній кількості споживачів, які відносяться до різних галузей народного господарства України та постачання електричної енергії. Ми пропонуємо нашим покупцям вигідну ціну зі знижкою і оптимальні умови оплати.

ПЕРЕВАГИ СПІВРОБІТНИЦТВА:

  • зниження вартості електроенергії для споживача. Як незалежний постачальник, ТОВ “ГАЗПРОМСЕРВІС” має можливість продавати електроенергію зі знижкою багатьом споживачам. Купуючи електроенергію у нас, ви заплатите значно менше за одну і ту ж кількість електроенергії, ніж ви заплатили б, купуючи електроенергію у обленерго.
  • можливість розраховуватись за спожиту електроенергію «по факту». На відміну від інших постачальників, ТОВ “ГАЗПРОМСЕРВІС” надає своїм споживачам можливість не робити повну попередню оплату за електроенергію.
  • відсутність штрафних та інших санкція за перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії.

Контакти

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Галицька, 119 
Для листів: 77001, Івано-Франківська обл., м. Рогатин, вул. Галицька, 119 
Режим роботи: з 9.00 до 18.00 понеділок – п’ятниця, 13.00 – 14.00 обідня перерва

energo_gps@ukr.net
Тел/факс (03435)24-153
+380975022856